A-TÝM, Aktuality

Jednobodový vstup do třetího ročníku MOL 2023/2024

Bitva s Pískem nám přinesla první bod do tabulky.
Do utkání lépe vstoupily písecké házenkářky, které vsítily tři branky po sobě a několika zákroky je podržela na druhé straně hřiště brankářka Becpalcová. Team time-out trenéra Sabadky v 6.minutě znamenal jasný signál pro náš tým a bylo srovnáno! Skóre se stále přelévalo, každý tým si vybíral v určité chvíli utkání své lepší a horší momenty. Do šaten na poločasový oddych jsme šli nakonec s dvoubrankovým vedením my!
V průběhu druhé půle jsme odskočili Písku i na tři branky, domácí tým ale nic nevzdal. V závěrečné fázi utkání se nám střelecky nedařilo, naší sedmiminutovou střelecky hluchou chvilku využil soupeř ke svému vedení, které v závěru na konečných 27:27 korigovala Tereza Michalcová.‼️

Nejlepší střelkyně: Bezruková Sofiia 5/1, Neméthová Natália 5/3, Kapusniaková Šárka 3/0, Tesařová Barbora 3/0, Patrnčiaková Annamaria 3/0, Dresslerová Katka 3/0

Děkujeme za podporu! A už teď se na Vás těšíme v neděli 10.9.23 od 17:30 doma proti Dunajské Stredě.